Metoda řasa na řasu je nejdokonalejší a nejpřirozenější způsob prodlužování řas. Díky přirozenosti, nenáročnosti a především neodolatelnému půvabu, tato novinka otřásla světem. Pořiďte si nádherné dlouhé a přirozené řasy, které Vám budou ženy tiše závidět a muži obdivovat.

Prodloužené zatočené řasy orámují Vaše oko neodolatelnou délkou, objemem a dodají Vašemu pohledu smyslnou a vzrušující jiskru. Při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím vznikne prodloužení řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně, ale přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chloru.

S řasami JB COSMETICS se ráno probudíte již „nalíčená“. Již nemusíte svůj drahocenný čas věnovat líčení. Řasy mají přirozený vzhled, jsou lesklé, jemné a lehké. Nezatěžují vlastní řasy ani jim neškodí. Pokud dodržíte všechna doporučení zaškoleného odborníka, tak následná běžná údržba a péče nemůže poškodit přírodní řasy. Po prodlužování na očích řasy nejsou cítit, jsou jako vlastní.