Zavřeno z důvodu
mateřské dovolené!
Děkujeme za pochopení :)

Vakuové masáže


VAKUOVÁ MASÁŽ

Trápí vás bolesti zad, kloubů, ztuhlé svaly nebo CELULITIDA? Od těchto problémů vám uleví baňková masáž, která perfektně prokrvuje a má pozitivní vliv i na naše orgány. Díky baňkování se zbavíte nepříjemně ztuhlých svalů a zároveň si prokrvíte svalové tkáně a buňky. Je prospěšné i pro vaše orgány, protože dokáže detoxikovat organismus. Mnohdy vám dokáže pomoci od nesnesitelné bolesti hlavy.


Čím je baňkování výjimečné?
Tento způsob terapie je jedinečný tím, že jako jedna z mála metod dokáže docílit intenzivního prokrvení masírované tkáně. Již po jednom zákroku se mohou dostavit pozitivní výsledky a nečekaná úleva.

Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje, ustupují problémy s celulitidou.

Ošetření je zcela individuální, vychází z citlivosti a stavu kůže daného jedince, je bezbolestné. Procedura trvá přibližně 30 minut (záleží na rozsahu) a provádí se 2–3× týdně. Výsledky jsou viditelné již po 2 návštěvách, pokožka je hladší, pevnější a pružnější.

Účinky podtlakové masáže:
- odbourává podkožní tuk
- odstraňuje celulitidu
- zeštíhluje zvolené partie přibližně o 1 cm za 1 návštěvu
- zpevňuje ochablé bříško, stehna, hýždě
- vyhlazuje a prokrvuje tělo
- zlepšuje lymfatický tok, čímž účinně pročišťuje tělo
- toxiny jsou vylučovány spolu s balastními látkami z těla
- výsledky hubnutí jsou opravdu znamenité

Ceník  
Celé tělo 500 Kč 30 minut
Ruce 180 Kč 15 minut
Nohy 350 Kč 20 minut
Břicho 300 Kč 15 minut
Záda 300 Kč 15 minut
Břicho + Záda 450 Kč 20 minut
Lifting obličeje 300 Kč 15 minut

Zpevnění poprsí

Střídavým působením podtlakové a tlakové fáze na podkožní vazivo se stimuluje prokrvení a mízní tok. Zároveň se podpoří látková výměna v tlakových buňkách a činnost enzymů a ty začnou produkovat více kolagenu a elastinu. To jsou látky, které dodávají prsnímu podkožnímu vazivu prokazatelně více pružnosti, pevnosti a lepší držení.


V krátkosti shrnuto: Poprsí bude již po první proceduře zpevněno a zmodelováno – jako po jemném liftingu. Nejčastěji se tedy používá na zpevnění poprsí ale také celulitidu na jiných partiích těla.

Účinky:
- prokrvení v podkoží v celé oblasti
- zpevnění ochablé svaloviny a vaziva poprsí
- podpora tvorby nového kolagenu
- modelace poprsí
- odstranění celulitidy

Doporučení:
- absolvovat celkovou kúru cca 12–15 ošetření
- ošetření 2–3×týdně
- udržovací kůra 1× měsíčně
- délka ošetření 20–30min

Ceník  
1. ošetření 200 Kč
12. ošetření 1920 Kč
15. ošetření 2250 Kč